KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8484052
nr 848 4052
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, signerad, Svenolov Ehrén (1927-2004), 22/250, motivets mått, 42x62
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 september 2013
kl 18:25:53
150 kr
150 kr
200 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén